CSC در برابر DSLR - ویدئو

چند سال پیش پاسخ به این پرسش آسان بود (می بایست یک دوربین DSLR می خریدید). اما در سال 2009 شرکت Olympus اولین سری دوربین بدون آیینه خود به نام Pen E-P1 را وارد بازار کرد و از آن موقع همه چیز تغییر کرد.

مقایسه ویدئو

  • DSLR: در میان حرفه ای ها بسیار محبوب است، شاید تنها به خاطر اینکه دوربین های DSLR اولین تجربه فیلمبرداری را برای آنها فراهم کرده است.
  • CSC: ویدیو 4k بسیار معمول شده است. AF نمای زنده بهتر، این دوربین مانند برشی از آینده است.

دوربین های DSLR اولین در نوع خود بودند که امکان استفاده از ویدیو HD و Full HD به همراه طیف گسترده ای از لنزها و لوازم جانبی دیگر را فراهم کردند و حرفه ای ها دوربین هایی را ترجیح می دهند که دارای پشتیبانی ثابت و طولانی مدت باشند.

این به این معنا است که بیشتر حرفه ای ها برای تصویربرداری از DSLR استفاده می کنند اما با پیشرفت دوربین های بدون آیینه و ویژگی های ویدیویی که ارائه می کنند (این ویژگی ها با آنهایی که دوربین DSLR ارائه می کند برابر است و در برخی موارد از آن پیشی می گیرد) این مسئله در حال تغییر است.

تصویر برداری 4k در دوربین های بدون آیینه یک ویژگی معمول برای مبتدی ها است اما DSLR در ارائه این کارایی چندان سریع عمل نکرده است. یک AF نمای زنده کارآمد و پردازنده نیز وجود دارد در حالی که طیف در حال گسترشی از آداپتورها و وسایل جانبی وجود دارد که این امکان را به مصرف کننده می دهد تا از یک سیستم کامل استفاده کند.

دوربین پاناسونیک مدل Lumix GH5 که کاربرد دوگانه فیلم/عکس را ارائه می کند، نزد عکاسان مشتاق و فیلم برداران حرفه ای جایگاه خوبی برای خود پیدا کرده است، در حالی که دوربین سونی مدل Alpha A7S II به دنبال موقعیتی مشابه است.

CSC در برابر DSLR - ده تفاوت اصلی

CSC در برابر DSLR - اندازه و وزن

CSC در برابر DSLR - لنزها

CSC در برابر DSLR - نمایاب ها

CSC در برابر DSLR - زوم خودکار

CSC در برابر DSLR - تصویربرداری پشت سر هم

CSC در برابر DSLR - ویژگی ها

CSC در برابر DSLR - کیفیت تصویر

CSC در برابر DSLR - عمر باتری

CSC در برابر DSLR - قیمت

CSC در برابر DSLR - رای نهایی

نوشته شده توسط وب سایت لنزینا

دوربین کامپکت سیستمدوربین dslrدوربین cscدوربین mirrorlessدوربین بدون آینهخرید دوربین عکاسیخرید دوربین فیلمبرداریمقایسه dslr و csc

لنزینا :: مرجع تخصصی دوربین فیلمبرداری و عکاسی