خرید و فروش انواع دوربین های گروه ALpha

خرید جدیدترین و به روزترین دوربین های فیلم برداری از نمایندگی سونی _دارای ضمانتنامه کتبی و گارانتی _نمایندگی رسمی شرکت همکار گستر سیما اگر به دنبال خرید با گارانتی و ضمانت از بهترین فروشگاه های سونی هستید ما به شما فروگاه میلاد را معرفی میکنیم .

به نام خداوند بخشنده مهربان


درباره ما:


فروشگاه میلاد فعالیت های خود را در زمینه مشاوره و فروش دوربین فیلم برداری از سال 1358 در بازار جمهوری تهران (پاساژ حافظ)با لوازم صوتی و تصویری آغاز و تا امروز در همین عرصه مشغول خدمت رسانی به هم میهنان عزیز می باشد .

تخصصی شدن این مجموعه در زمینه دوربین های فیلم برداری حرفه ای -لووازم جانبی دوربین فیلم برداری و به خصوص دوربین فیلم برداری سونی به سال 1362 برمیگردد و باعث افتخار است که فروشگاه میلاد تنها نمایندگی رسمی سونی و همچنین تنها نمایندگی شرکت همکار گستر سیما می باشد و کلیه محصولات خود را با ضمانتنامه کتبی به فروش می رساند .فروشگاه میلاد دارای پروانه کسب رسمی از اتحادیه صنف دستگاههای صوتی و تصویری به شماره پروانه 280001706 می باشد .
معرفی چند دوربین از گروه alpha برند sony :


ALpha 7S II

ALpha 7S III

ALpha 7R II

و انواع دیگر دوربین های به روز سونی 

برای آگاهی از مشخصات دوربین ها میتوانید به سایت WWW.LENZINA.COM مراجع نمایید.برای مشاوره و آگاهی از قیمت ها میتوانید با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمائید :


66700821_021

66726451_021تلفن همراه:

09122700079آدرس فروشگاه میلاد :


خ جمهوری - زیر پل حافظ - پاساژ حافظ -شماره 35دوربین alpha 7r ii مشخصات دوربین alpha 7r2 خرید دوربین alpha 7s ii sony مشخصات دوربین Alpha 7s ii sony

لنزینا :: مرجع تخصصی دوربین فیلمبرداری و عکاسی