خرید وفروش دوربین های حرفه ای فیلم برداری

خریدو فروش انواع دوربین های فیلم برداری و عکس برداری حرفه ای اگر به دنبال فروشگاه معتبر برای خرید دوربین و تجهیزات آن هستید بهترین انتخاب برای شما فروشگاه میلاد می باشد. فروشگاه میلاد یکی از نمایندگی های سونی می باشد و میتواند بهترین مشاوره ها را در اختیار شما مشتریان عزیز قرار دهد.

www.miladcamera.com

www.lenzina.comبسم الله الرحمن الرحیم 

درباره ما:

فروشگاه میلاد از سال 1358 شروع به فعالیت در عرصه خرید و فروش دوربین های فیلم برداری  در بازار جمهوری تهران (پاساژ حافظ) نموده فروشگاه میلاد علاوه بر فروش و مشاوره دوربین های حرفه ای فیلمبرداری در زمینه لوازم جانبی و تجهیزات صوتی و تصویری نیز فعالیت دارد.

فروشگاه میلاد یکی از تخصصی ترین فروشگاه ها در عرصه دوربین های فیلم برداری خرفه ای و لوازم جانبی دوربین های فیلم برداری حرفه ای بخصوص دوربین های فیلم برداری سونی که به سال 1362 برمیگردد می باشد.

باعث افتخار است که فروشگاه میلاد یکی از نمایندگی های رسمی برند سونی در زمینه دوربین های فیلم برداری و تجهیزات آن می باشد .

همچنین لازم به ذکر است که تنها نمایندگی شرکت همکار گستر  سیما می باشد و کلیه محصولات خود را با ضمانت نامه معتبر به فروش می رساند .

مشتریان عزیزی می توانند از اقسام نقاط تهران برای مشاوره و سفارش با شماره های زیر تماس بگیرند :


تلفن:

66700821_021

66726451_021


تلفن همراه:

09122700079  


آدرس فروشگاه میلاد:

خیابان جمهوری-زیر پل حافظ- پاساژ حافظ -شماره 35میتوانید برای بازدید و اطلاعات از محصولات ما از سایت های فروشگاه میلاد دیدن فرمائید :

انتخاب شما افتخار ماستخرید دوربین فیلم برداری فروش دوربین کارکرده فروشگاه دوربین های فیلم برداری حرفه ای در تهران بهترین فروشگاه دوربین سونی

لنزینا :: مرجع تخصصی دوربین فیلمبرداری و عکاسی