بهترین دوربین P&S ضد ضربه

مردم دوربین های GoPro را دوست دارند و دلیل خوبی دارند. آنها به اندازه کافی کوچک هستند تا بتوانند در هر جایی یا به بدن خود متصل شوند، و این باعث می شود که یک ویدیو برای اولین بار ضبط شود. آنها ضد آب هستند، به این معنی که شما می توانید از آنها تقریبا در هر جایی که از سرگرمی لذت می برید بهره ببرید.

چرا شما دوربین گوپرو را دوست خواهید داشت؟

دوربین عکاسی یا دوربین فیلمبرداری گوپرو GoPro Hero5 Black یک دوربین سرگرم کننده است که می تواند فیلم K4 را ضبط کند و در هر شرایطی حتی در زیر آب فیلمبرداری کند.

مردم دوربین های GoPro را دوست دارند و دلیل خوبی دارند. آنها به اندازه کافی کوچک هستند تا بتوانند در هر جایی یا به بدن خود متصل شوند، و این باعث می شود که یک ویدیو برای اولین بار ضبط شود. آنها ضد آب هستند، به این معنی که شما می توانید از آنها تقریبا در هر جایی که از سرگرمی لذت می برید بهره ببرید و همچنین به راحتی کار می کنند. بهترین خانواده GoPro در حال حاضر GoPro Hero5 Black است و این دوربین با قابلیت ضد ضربه و P&S است.

Black یک دوربین عالی برای استفاده تقریبا در هر کجا است، اما در مورد آب بسیار خوب است. Hero5 Black بهترین کیفیت ساخت را در بین مدل های GoPro ارائه می دهد و ضد آب است. این نیز یک دوربین سرسخت است که می تواند سقوط و تکان خوردن های خطرناک و ضربه های مختلف را تحمل کند.

هنگام فکر کردن درباره دوربین های GoPro، بسیاری از افراد بر روی قابلیت های این دوربین های سرگرم کننده تمرکز می کنند. با این حال، دوربین های GoPro همچنین می توانند تصاویر ثابت را ضبط کنند. تکنولوژی راداریون بیان می کند که چگونه با Black GoPro Hero5 به راحتی به عکس برداری بپردازیم که در بررسی آن آمده است.

با این حال، اقدام به عکاسی با این دوربین 12 مگاپیکسلی از رزولوشن با تصاویر ثابت آن محدود است که در بازار دوربین های دیجیتال P&S پایین تر است. بدیهی است، GoPro Hero5 Black واقعا به نظر می رسد که مانند یک دوربین فیلمبرداری می آید. این دوربین می تواند فیلم را با رزولوشن K 4 ضبط کند، چیزی که شما از دیگر دوربین های P&S دریافت می کنید.

همانطور که CNET در بررسی خود اشاره می کند، GoPro Hero5 Black دوربین برتر در خانواده GoPro است. به نظر می رسد تنها نکته واقعی کاهش عمر باتری، که توانایی شما برای عکسبرداری و فیلمبرداری در طول روز را محدود می کند، به نظر می رسد.

مزایا

دوربین انعطاف پذیر که در تنظیمات مختلف کار می کند، می تواند ویدیو K 4 را ضبط کند، همراه GPS ساخته شده است، یک بدنه ضد آب را ارائه می دهد، دارای صفحه نمایش لمسی است.

معایب

رزولوشن تصویر ثابت به اندازه 12 مگاپیکسل، عمر باتری محدود است.

GoPro HERO5 Black را در آمازون برای 399 دلار خریداری کنید.

لطفا مطمئن شوید که مقاله "بهترین دوربین Point and Shoot یا P&S" را خوانده اید.

لینک کلیه مقالات دوربین های عکاسی P&S در لیست زیر قرار می گیرد.

بهترین دوربین P&S به طور کلی

بهترین دوربین P&S با زوم زیاد

بهترین دوربین P&S جیبی

بهترین دوربین P&S ارزان قیمت

نوشته شده توسط وب سایت لنزینا

دوربین عکاسیدوربین فیلمبرداریدوربین جیبیدوربین عکاسی DSLRدوربین عکاسی با لنز ثابت

لنزینا :: مرجع تخصصی دوربین فیلمبرداری و عکاسی