بهترین دوربین P&S جیبی

بحث و گفتگو در مورد نتایج استفاده از دوربین Canon PowerShot G9 X Mark II بسیار سخت می باشد. همانطور که یکی از خریداران آمازون اشاره می کند، G9 X Mark II بهترین کیفیت تصویر را در یک دوربین ارائه می دهد که می تواند در جیب قرار بگیرد.

چرا شما دوربین عکاسی جیبی کانن را دوست دارید؟

دوربین  عکاسی کانن PowerShot G9 X Mark II عملکردی سریع داشته که شما می توانید هر جایی که مناسب است از آن استفاده کرده و در جیب خود نیز نگه دارید.

بحث و گفتگو در مورد نتایج استفاده از دوربین عکاسی Canon PowerShot G9 X Mark II بسیار سخت می باشد. همانطور که یکی از خریداران آمازون اشاره می کند، G9 X Mark II بهترین کیفیت تصویر را در یک دوربین ارائه می دهد که می تواند در جیب قرار بگیرد.

از آنجا که G9 X Mark II شامل آخرین پردازنده تصویر از کانن - Digic 7 می باشد، این دوربین یک دوربین واقعا سریع در مقایسه با دوربین های دیگر است. عکاسی سریع، نکته برجسته آن در بررسی این دوربین می باشد، و بسیاری از خریداران نیز همین نظر را دارند.

بررسی یک مشتری آمازون توانایی سرعت سریع عملکرد PowerShot G9 X را نشان می دهد، از جمله قابلیت ضبط 8 فریم بر ثانیه آن، در حالت عکسبرداری، که بسیار شبیه دوربین فیلمبرداری است.

علاوه بر این، نشانه دوم بهبود عمر باتری و کیفیت تصویر را در نور کم در مقایسه با همنوعان خود، G9 X دارا است. حتی با این بهبود، برای عمر باتری علامت گذاری به عنوان II خوب نیست، زیرا تنها 235 عکس در هر بار شارژ کامل باتری قابل گرفتن می باشد.

هنگام عکسبرداری در نور کم، G9 X Mark II قادر به ایجاد تصاویر با نویز محدود است. به طور معمول، دوربین های P&S واقعا با سطوح بالای نویز در عکس های با نور کم مبارزه می کنند، بنابراین G9 X Mark II نسبت به رقبا، بسیار بالاتر از حد متوسط است.

بررسی ePhotozine کانن G9 X Mark II بر سنسور تصویر 1 اینچی که کانن تصمیم گرفته است با این دوربین وارد شود، تمرکز دارد. با سنسور تصویری که بزرگتر از آنچه که معمولا در یک دوربین P&S یافت می‌شود، G9 X Mark II می تواند از نظر کیفیت تصویر، در کلاس خود بهتر از دیگران باشد.

شما همچنین می توانید یک صفحه نمایش 3 اینچی با قابلیت لمس در این دوربین پیدا کنید و عکاسان مبتدی می توانند از این قابلیت به جای دوربین های بدون صفحه لمسی استفاده کنند. به طور کلی، G9 X Mark II یک دوربین عالی برای افرادی است که مبتدی هستند.

مزایا

بدنه کوچک دوربین که در جیب قرار می گیرد، نتایج عالی در عکس های کم نور، عملکرد بسیار سریع با سرعت بالا، شامل Wi-Fi و اتصال بی سیم بلوتوث

معایب

فقط یک لنز زوم اپتیکال X3، عملکرد باتری کمتر از متوسط است.

Canon PowerShot G9 X Mark II را در آمازون برای 429.00 دلار خریداری کنید [100.99 دلار صرفه جویی کنید]

لطفا مطمئن شوید که مقاله "بهترین دوربین Point and Shoot یا P&S" را خوانده اید.

لینک کلیه مقالات دوربین های عکاسی P&S در لیست زیر قرار می گیرد.

بهترین دوربین P&S به طور کلی

بهترین دوربین P&S با زوم زیاد

بهترین دوربین P&S ارزان قیمت

بهترین دوربین P&S ضد ضربه

بهترین دوربین P&S ضد ضربه

نوشته شده توسط وب سایت لنزینا

دوربین عکاسیدوربین فیلمبرداریخرید دوربین عکاسیخرید دوربین فیلمبرداری

لنزینا :: مرجع تخصصی دوربین فیلمبرداری و عکاسی