بهترین دوربین P&S به طور کلی

کیفیت تصویر عالی، پای دوربین های زیادی را در بازار P&S باز می کند؛ چرا که آنها نمی توانند در مقابل برادران پیشرفته DSLR خود بایستند. با این وجود، هنگام عکسبرداری با سونی RX100 IV، شما نباید انتظار نهایت عکسهای با وضوح بالا یا کیفیت تصویر قوی در همه نوع شرایط عکسبرداری را داشته باشید.

چرا شما دوربین عکاسی سونی RX100 IV را دوست خواهید داشت، زیرا سنسور تصویر بزرگ دوربین Sony RX100 IV دوربین عکاسی با نور کم را تولید می کند و در هر موقعیتی عکس های خوبی می گیرد.

کیفیت تصویر عالی، پای دوربین های زیادی را در بازار P&S باز می کند؛ چرا که آنها نمی توانند در مقابل برادران پیشرفته DSLR خود بایستند. با این وجود، هنگام عکسبرداری با سونی RX100 IV، شما نباید انتظار نهایت عکسهای با وضوح بالا یا کیفیت تصویر قوی در همه نوع شرایط عکسبرداری را داشته باشید.

این دوربین سونی شامل یک سنسور تصویر 1 اینچی است که کمی کوچکتر از سنسورهای تصویر موجود در DSLR های ورودی است. علاوه بر این، RX100 IV یک دستگاه(ایفاگر) سریع است، رتبه ای تقریبا در بالای رده P&Sها. بررسی آقای کن راکول از این دوربین سونی، ستایش تصاویر قوی آن را در تمام شرایط نورپردازی نشان می دهد.

اگر شما همچنین می خواهید با دوربین عکاسی P&S خود فیلمبرداری کنید، RX100 IV در این مورد نیز خوب عمل می کند. تصویربرداری با ظرفیت وضوح تصویر K4 دوربین و پورت خروجی HDMI به عنوان ویژگی های عالی است که معمولا در مدل های P&S گنجانده نشده است.

یکی دیگر از حرکت های بزرگ Sony که با RX100 IV ساخته شد، تصمیم خود برای افزودن یک منظره یاب بود. من شاید خودم را به یاد نیاورم ، اما می توانم به یاد داشته باشم که هر دوربین - فیلمی و دیجیتال - شامل یک منظره یاب بود.

برای چند سال گذشته، میان رده های دوربین های P&S نادر بوده اند، زیرا عکاسان مبتدی اغلب ترجیح می‌دهند که صحنه ها را با استفاده از یک دوربین مجهز به صفحه نمایشگر بگیرند. با این حال، همان طور که با دوربین ها آشنا می شوید، به راحتی خواهید فهمید که استفاده از یک منظره یاب برای ضبط عکس ها طبیعی تر است.

خریداران آمازون عموما دوربین را دوست دارند، اما چند بررسی نشان می دهد که دو انگیزه بالقوه برای Sony RX100 IV وجود دارد. بعضی از بازرسان هنگام ضبط فیلم K4 گزارش مشکلات بیش از حد گرمایش را می کنند، بعضی دیگر دوست ندارند از ضریب ضبط ویدئو 5 دقیقه ای برای ویدیو استفاده کنند و بعضی از بازرسان با برچسب قیمت بالای خود ناراضی هستند.

با این حال، شما چیزی را که برای آن پرداخت می کنید، و توانایی RX100 IV برای ایجاد عکس های با کیفیت عالی در هر شرایطی از شرایط عکسبرداری، ارزش آن را به خوبی تایید می کند، مخصوصا وقتی که آن را با رقبا مقایسه کنید.

مزایا

کیفیت تصویر عالی در تمام شرایط عکسبرداری، عملکرد عکسبرداری سریع، نتایج عکاسی بسیار کم نور کم، ضبط فیلم 4K، شامل یک منظره یاب

معایب

برچسب قیمت بالا، قابلیت زوم اپتیکال محدود به 2.8X

سونی RX100 IV را می توان در آمازون برای 898 دلار خریداری کنید

لطفا مطمئن شوید که مقاله "بهترین دوربین Point and Shoot یا P&S" را خوانده اید.

لینک کلیه مقالات دوربین های عکاسی P&S در لیست زیر قرار می گیرد.

بهترین دوربین P&S با زوم زیاد

بهترین دوربین P&S جیبی

بهترین دوربین P&S ارزان قیمت

بهترین دوربین P&S ضد ضربه

نوشته شده توسط وب سایت لنزینا

دوربین عکاسیدوربین فیلمبرداریخرید دوربین عکاسیخرید دوربین فیلمبرداری

لنزینا :: مرجع تخصصی دوربین فیلمبرداری و عکاسی