بهترین دوربین P&S با زوم زیاد

این یک مدل جامع همه جانبه با یک لنز زوم اپتیکال 25 برابر است که به شما کمک می کند تا سوژه هایی را که دور یا نزدیک هستند ضبط کنید. این توانایی عکاسی تقریبا به همان اندازه در نور خورشید و همچنین در نور کم است.

چرا شما دوربین کانن را دوست دارید؟

زیرا دوربین عکاسی کانن PowerShot G3 X کوچکتر از مدل های بزرگ زوم است، اما زیبایی های دور را جذب می کند.

کسانی که به دنبال یک دوربین عکاسی عالی برای سفر هستند، Canon PowerShot G3 X را دوست خواهند داشت. این یک مدل جامع همه جانبه با یک لنز زوم اپتیکال 25 برابر است که به شما کمک می کند تا سوژه هایی را که دور یا نزدیک هستند ضبط کنید. این توانایی عکاسی تقریبا به همان اندازه در نور خورشید و همچنین در نور کم است. این یک دوربین بزرگ نیست، بنابراین شما می توانید آن را به راحتی در حین سفر حمل کنید، چیزی که بسیاری از مشتریان و خریداران در آمازون به آن اشاره کرده اند. 

وقتی PowerShot G3 X را برای بررسی Digicam استیو آزمایش کردم، به شدت تحت تاثیر همه چیز قرار گرفتم. اینچنین عکس ها را عالی ثبت می کند و بسیاری از ویژگی های اضافی فوق العاده را ارائه می دهد، مانند صفحه نمایش ال سی دی لمسی با صفحه نمایش بزرگ و همچنین قابلیت چرخش، اجازه می دهد عکس های سلفی و تصاویری از تمام جهات بگیرید.

داشتن یک LCD صفحه لمسی یک ویژگی عالی در یک دوربین عکاسی است و باعث می شود که عکاسان بی تجربه بهتر کار کنند. هنگامی که به سفر می روم، من واقعا یک دوربین چند منظوره می خواهم، زیرا همیشه مطمئن نیستم که شرایط عکسبرداری من چگونه خواهد بود.

در بررسی ePhotozine از G3 X، سنسور تصویر 1 اینچ دوربین و لنز زوم قوی با زوم اپتیکال، امتیاز بالایی را به دست آوردند. یک سنسور تصویر 1 اینچ فقط کمی کوچکتر از اندازه های فیزیکی است که در دوربین های DSLR موجود است، بنابراین PowerShot G3 X قادر به ایجاد عکس های با کیفیت عالی است.

با این حال، دوربین در هنگام تصویربرداری در فرمت تصویر پیشرفته RAW، که بر خلاف فرمت تصویری رایجتر JPEG، فشرده سازی نشده است، فاقد فشرده سازی آن است و این عمل، عملکرد دوربین را آهسته می کند.

شما باید یک قیمت بزرگ برای PowerShot G3 X را پرداخت کنید، پس ممکن است هر کسی که به دنبال یک دوربین ضربه گیر و یک دوربین خوب است، درخواست تجدید نظر کند. اما اگر می خواهید کیفیت تصویر بالا را در یک دوربین آسان برای استفاده و قابلیت های فراوانی داشته باشید، G3 X یکی از موارد مورد علاقه من است.

مزایا

سنسور تصویر بزرگ دارای کیفیت عکاسی عالی است، لنز زوم اپتیکال 25 برابر بزرگ است، دوربین نازک تر از دوربین های بزرگ است، صفحه نمایش ال سی دی لمسی فعال است و قابلیت چرخش دارد.

معایب

برچسب قیمت بالا، دوربین سنگین است، فاقد منظره یاب

لطفا مطمئن شوید که مقاله "بهترین دوربین Point and Shoot یا P&S" را خوانده اید.

فروش Canon PowerShot G3 X در آمازون برای $ 799.00 [صرفه جویی 200.00 $]

لطفا مطمئن شوید که مقاله "بهترین دوربین Point and Shoot یا P&S" را خوانده اید.

لینک کلیه مقالات دوربین های عکاسی P&S در لیست زیر قرار می گیرد.

بهترین دوربین P&S به طور کلی

بهترین دوربین P&S جیبی

بهترین دوربین P&S ارزان قیمت

بهترین دوربین P&S ضد ضربه

نوشته شده توسط وب سایت لنزینا

دوربین عکاسیدوربین فیلمبرداریخرید دوربین عکاسیخرید دوربین فیلمبرداری

لنزینا :: مرجع تخصصی دوربین فیلمبرداری و عکاسی