بهترین دوربین P&S ارزان قیمت

برای کسانی که به یک دوربین ارزان قیمت نیاز دارند، و همچنین مادوربین عکاسی Nikon Coolpix A300 مورد علاقه است که اخیرا تولید شده است. ما باید به این موضوع اشاره کنیم که این یک دوربین قدرتمند نیست.

چرا شما دوربین عکاسی نیکون را دوست خواهید داشت؟

دوربین عکاسی نیکون Coolpix A300 مطمئنا نمی خواهد شما را با ویژگی های عالی عکاسی، دارای برچسب قیمت بسیار پایین برای دوربین لنز ثابت متعجب کند.

برای کسانی که به یک دوربین ارزان قیمت نیاز دارند، و همچنین ما دوربین عکاسی Nikon Coolpix A300 مورد علاقه است که اخیرا تولید شده است. ما باید به این موضوع اشاره کنیم که این یک دوربین قدرتمند نیست.

دوربین عکاسی A300 یک دوربین ساده است که به هیچ وجه هزینه ای ندارد، زیرا ویژگی هایی را ارائه نمی دهد که دوربین های گران تر و ضعیف در فهرست ما وجود دارد. اما برای کسانی که نیاز عکاسی پایه دارند، مانند عکاسان مبتدی و حتی بچه ها، Coolpix A300 قطعا ارزش دیدن را دارد.

در بررسی خود، جنبه های برجسته دوربین HQ دیجیتال Coolpix A300 را بطور دوستانه بررسی کردیم . شما نباید انتظار تصاویر با کیفیت عالی از این دوربین داشته باشید، اما شما می توانید از هر راه ارتباطی بلوتوث و اتصال Wi-Fi با A300 استفاده کنید تا عکس های خود را به صورت بی سیم به گوشی های هوشمند خود کپی کنید.

همچنین خوب است که A300 بتواند در یک جیب قرار بگیرد و این یک دوربین سبک وزن است که وزن آن تنها حدود 4 اونس است، بنابراین حمل این دوربین را به هر جایی که میروید، آسان می کند. لنز زوم اپتیکال X 8 آن مناسب برای دوربین جیبی و ارزان قیمت A300است. ضخامت آن 0.8 اینچ در هنگام خاموش بودن اندازه گیری شده است.

یک بررسی مشتری Amazon می گوید که نیکون A300 ارزش بسیار خوبی برای این پول ارائه می دهد، زیرا کیفیت تصویر آن به اندازه کافی برای این قیمت پرداخت می شود. یکی دیگر از مشتریان عملکرد فلاش کوچک ساخته شده در Coolpix A300 را دوست ندارد، اما گفت که اغلب قادر به روشنایی کامل صحنه نیست.

در تصویر پیش نمایش Coolpix A300، سنسور تصویر دوربین سورس عکس با رزولوشن 20 مگاپیکسلی را ارائه می دهد که مقدار زیادی برای یک دوربین ارزان قیمت است.

با این حال، با یک سنسور تصویر که تنها اندازه گیری 1 / 2.3 اینچ، حسگر تصویر Nikon A300 تنها کمی بزرگتر از اندازه سنسور تصویری است که در یک دوربین گوشی هوشمند یافت می شود. این بدان معنی است که هنگام تصویربرداری در شرایط کم نور، کیفیت عکس خوب، نباید انتظار داشته باشید، زیرا دوربین عکاسی با سنسور تصویر کوچک در نور کم مقاومت می کند.

حتی با ناکامی های آن، Coolpix A300 یک گزینه مناسب و خوب برای کسانی است که در بودجه هایی هستند که می خواهند کمی بیشتر از یک اسمارتفون با کیفیت بالا داشته باشند.

مزایا

قیمت بسیار پایین، دوربین نازک به راحتی در جیب جا می گیرد، لنز زوم اپتیکال X 8 با دوربین نازک، در همراه با اتصالات Wi-Fi و بلوتوث ساخته شده است.

معایب

کیفیت تصویر ضعیف در نور کم، فلاش داخلی ساخته شده است نتایج پراکنده دارد، محدود به یک کیفیت تصویر HD 720pمی باشد.

خرید Coolpix A300 نیکون در آمازون با 136.95 دلار است.

لطفا مطمئن شوید که مقاله "بهترین دوربین Point and Shoot یا P&S" را خوانده اید.

لینک کلیه مقالات دوربین های عکاسی P&S در لیست زیر قرار می گیرد.

بهترین دوربین P&S به طور کلی

بهترین دوربین P&S با زوم زیاد

بهترین دوربین P&S جیبی

بهترین دوربین P&S ضد ضربه

نوشته شده توسط وب سایت لنزینا

دوربین عکاسیدوربین فیلمبرداریدوربین جیبیدوربین عکاسی DSLRدوربین عکاسی با لنز ثابت

لنزینا :: مرجع تخصصی دوربین فیلمبرداری و عکاسی